UMKA | Про компанію Екотермогруп: екологічно чисті штукатурні сухі суміші Умка

Компанія Екотермогруп - виробник теплоізоляційних сумішей UMKA ®

Про компанію

Компанія «Екотермогруп» була заснована в 2008 році для створення і виробництва екологічно чистих теплоізоляційних матеріалів, які можуть застосовуватися в будівництві і обробці сучасних енергопасивних та енергозберігаючих будинків.

У 2009 р. була зареєстрована торгова марка UMKA® .

Продукти UMKA® - це сухі будівельні суміші, в якості фракційного заповнювача в яких застосований гранульована спучена кремнієва кулька, з високим показником конструктивної міцності. Після перемішування суміші з водою утворюється пластичний розчин з високим рівнем адгезії.

«Система - в одному мішку» - кредо наших продуктів. Що означає прості операції по застосуванню і унікальні властивості в експлуатації.

Усі матеріали UMKA® володіють високими теплоізоляційними характеристиками, забезпечують паропроникність, звуко-, гідроізоляцію і відповідають класу пожежобезпеки НГ (А1), а також не містять токсичних і канцерогенних речовин.

Суміші UMKA®, нанесені на фасад, утворюють однорідну теплову «шубу» з декоративною поверхнею типу «баранчик». Сануючі властивості і низька гігроскопічність матеріалу допомагають створити ізоляцію мембранного типу, яка виводить вологу зі стіни, постійно осушуючи її, і не вбирає вологу з атмосфери. Всі продукти UMKA®стійкі по відношенню до мікроорганізмів і гризунів, не гниють.

Завдяки всім цим властивостям вирішуються комплексні питання здоров'я, комфорту внутрішнього клімату приміщень, енергозбереження та утеплення будинку.

Спроектовані спочатку для укриття стін з пористого газобетону і пустотілих керамічних блоків, матеріали UMKA® знайшли широке застосування і на фасадах з традиційних мінеральних матеріалів-цегли, бетону, ракушняку та ін


Інновація - наш стиль. Висока якість - наша традиція.

Застосування і розвиток продукції

Продукти компанії «Екотермогруп» відразу виявилися затребуваними на ринку РФ, де були введені муніципальні програми з термомодернізації та утеплення висотних житлових будинків-старої і нової генерації. Об'єкти в Санкт -Петербурзі, Москві, Бєлгороді, Челябінську та інших містах РФ показали і затвердили раціональне зерно інновацій UMKA® в будівництві.

Особливою гордістю UMKA® стала перемога в державному тендері РФ на постачання матеріалів для укриття будівель православного комплексу (будинок-прочан з православним храмом на березі річки Йордан) для паломників, в історико-культурному заповіднику Магтас під Амманом, в Йорданії. На цьому місці, згідно з біблійним переказом, пророк Іоанн Предтеча хрестив Ісуса Христа. 

Сануючі властивості штукатурок UMKA® разом з іншими їхніми сильними сторонами дозволили дати рішення у питаннях укриття та реставрації фасадів пам'яток архітектури, релігійних об'єктів, дитячих установ. Одним з таких об'єктів став православний комплекс Софія Київська.

З відкриттям нових великих виробництв автоклавного газобетону в Україні приватним забудовникам стало простіше і доступніше будівництво власних будинків котеджного типу укритих продукцією UMKA®. Великі промислово-будівельні групи отримали за допомогою газобетону істотне зниження собівартості висотних монолітно-каркасних будинків. І на всіх типах цих будівель матеріали UMKA® знаходять своє застосування.

До 2011 року компанія «Екотермогруп» мала одне виробництво на території України. У 2011 році компанія відкрила своє представництво у Польщі, а у 2013 році на базі польського виробництва була виготовлена перша партія продукції. З того часу основною країною виробником є саме Польща. Завданням польської компанії стала робота по забезпеченню замовлень з Європи та Америки. Поставки матеріалу ведуться в Канаду, Україну, Білорусь, Латвію, Литву, Естонію, Чехію, Польщу, а також Таджикистан.

Піднятися нагору