UMKA | Стати: як штукатурити стіни і утеплення стін за допомогою сухих сумішей Умка

Статті: утеплення стін за допомогою сухих сумішей UMKA®

UMKA® - перевірка часом.

19.05.2015

Одним з головних критеріїв будь-якого будівельного матеріалу є його довговічність. Згідно з державних будівельних норм, матеріали повинні пройти витримку часом понад 20 років. Але цей показник досить умовний. Це пов’язано з тим що велика кількість матеріалів не існує так довго, щоб можна було напевно сказати витримує він 20 років чи ні. Тому створюються штучні умови для проходження цього показника в лабораторії.

Детальніше >
UMKA® - перевірка часом.

Реновація пам’яток архітектури і старих будівель.

21.11.2014

Наша земля несе велику спадщину у сучасне суспільство. Це в першу чергу культові споруди, а також медичні заклади, фортеці, будинки видатних діячів тощо. Але для того, щоб їх змогли побачити наші нащадки, треба зберегти ці пам’ятки.


Детальніше >
Реновація пам’яток архітектури і старих будівель.

UMKA ®: сануюча штукатурка - оздоровлення стіни, видалення цвілі й грибка

01.11.2013
Як запобігти пошкодження стін вологою і цвіллю? Особливо в старих і історично значущих будівлях, які найбільше схильні цій загрозі? Спеціальні штукатурки, такі як UMKA® і штукатурні системи реставрації здатні виправити цю проблему професійно. Мінеральне в'яжучий матеріалу UMKA®, використовуваного при ремонті і реконструкції будівель з підвищеною вологістю для зовнішніх і внутрішніх робіт є паропроникним, пористим і гідравлічно стійким ...
Детальніше >
UMKA ®: сануюча штукатурка - оздоровлення стіни, видалення цвілі й грибка

UMKA ® в Йорданії

31.10.2013
Будівництво прочан будинку з православним храмом на березі річки Йордан завершено. Комплекс для паломників знаходиться в історико-культурному заповіднику Магтас під Амманом. На цьому місці, згідно з біблійним переказом, пророк Іоанн Предтеча хрестив Ісуса Христа. Наша компанія внесла свої посильний внесок у збереження цього культурної спадщини. Бетонний моноліт будівель ізольований теплоізоляційної штукатуркою UMKA® UB-21. Основне завдання - термоізоляція внутрішніх приміщень, санація плюс декоративна обробка.
Детальніше >
UMKA ® в Йорданії

Ремонт і санація цегляних стін

30.10.2013
Вологі стіни вимагають значно більших витрат на опалення і погіршують мікроклімат в приміщеннях, а це позначається на здоров'ї людей. З часом така стіна руйнується, а внутрішня штукатурка розтріскується, вивітрюючись під дією морозу, солей і цвілі. Про те, як вирішити цю проблему і яке рішення буде найбільш ефективним, ми розповімо в нашій статті.
Детальніше >
Ремонт і санація цегляних стін
Піднятися нагору