Реновація пам’яток архітектури і старих будівель.

Реновація пам’яток архітектури і старих будівель.

Роздрукувати
 
Реновація пам’яток архітектури і старих будівель.
21.11.2014

Наша земля несе велику спадщину у сучасне суспільство. Це в першу чергу культові споруди, а також медичні заклади, фортеці, будинки видатних діячів тощо. Але для того, щоб їх змогли побачити наші нащадки, треба зберегти ці пам’ятки.

На жаль, час на них вплинув негативно і треба проводити реновації і навіть реконструкції цих споруд. Одним з головних чинників, що впливають на довголіття того чи іншого будинку, є волога. Вона накопичується в стіні, якщо зовнішній шар має паропроникнення гірше ніж у стіни. Тому одним з перших варіантів реновації – є санація, тобто виведення вологи з вертикальної огороджуючої конструкції. Для цього демонтують стару штукатурку і наносять нову з гарними показниками по паропроникненню. Такими властивостями володіють штукатурні суміші UMKA®.

Рекомендується застосовувати матеріал UMKA® UB 21. Цей матеріал найкраще підходить для таких робіт. Окрім хороших властивостей з паро проникнення, UMKA® UB 21 має хороший коефіцієнт теплопровідності і може використовуватись в якості екологічного утеплювача.

Пам’ятки архітектури і старі будівлі, вкриті матеріалами UMKA®, будуть мати гарний зовнішній вигляд і зміцнюватись рік від року завдяки властивостям матеріалів.

Компанія «Екотермогруп» зацікавлена в збереженні спадщини для наших нащадків.

 Долучайтесь до реновації разом з UMKA®! Рекомендувати:Піднятися нагору