UMKA® - перевірка часом.

UMKA® - перевірка часом.

Роздрукувати
 
UMKA® - перевірка часом.
19.05.2015

Одним з головних критеріїв будь-якого будівельного матеріалу є його довговічність. Згідно з державних будівельних норм, матеріали повинні пройти витримку часом понад 20 років. Але цей показник досить умовний. Це пов’язано з тим що велика кількість матеріалів не існує так довго, щоб можна було напевно сказати витримує він 20 років чи ні. Тому створюються штучні умови для проходження цього показника в лабораторії.

UMKA® теж поки що не так давно існує на ринку, але певний показник вже є. П’ять років тому, з метою впровадження програми по реновації, санації, утеплення і захисту споруди, матеріал UMKA® був нанесений по всьому периметру на цокольну частину Київського Софійського собору.

У 2015-му році в травні місяці спеціалісти компанії відвідали цю культову споруду з метою перевірки стану матеріалу, а також умови виконання впровадження програми.

Було отримано позитивний відгук як від спеціалістів, так і від людей, які використовують споруду, і тих, хто наглядає за нею.

Матеріал UMKA® UB-21 не втратив своєї несучої здатності, а навпаки тільки зміцнився. Завдяки пластичним властивостям на цокольній частині не виявлено мікротріщин. Матеріал зберігає приємний зовнішній вигляд і повністю відповідає своєму призначенню.

Спеціалісти компанії і надалі будуть наглядати за цією спорудою. Софійський собор є надбанням держави від наших пращурів. Ми повинні зберегти його для наших нащадків.

Короткий історичний дискурс.

Собор святої Софії — Премудрості Божої, Софія Київська або Софійський собор — християнський собор в центрі Києва, пам'ятка української архітектури та монументального живопису 11—18 століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи, історичний центр Київської митрополії.

Міститься на території Софійського монастиря, є складовою Національного заповідника «Софія Київська» (крім собору, до цього заповідника належать Золоті Ворота, Андріївська церква, Кирилівська церква в Києві та Судацька фортеця).

Собор як головний храм держави відігравав роль духовного, політичного та культурного центру. Під склепінням Св. Софії відбувалися урочисті «посадження» на великокняжий престол, церковні собори, прийоми послів, затвердження політичних угод. При соборі велося літописання, були створені перші відомі на Русі бібліотека та школа.

Ансамбль Софійського монастиря занесено до Переліку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Рекомендувати:Піднятися нагору