UMKA ®: сануюча штукатурка - оздоровлення стіни, видалення цвілі й грибка

UMKA ®: сануюча штукатурка - оздоровлення стіни, видалення цвілі й грибка

Теги: ремонт стен, удаление грибка, ремонт штукатурки Роздрукувати
 
UMKA ®: сануюча штукатурка - оздоровлення стіни, видалення цвілі й грибка
01.11.2013

Волога, пошкодження цвіллю і солями класифікуються як найбільша загроза для старих та історичних будівель. Спеціальні штукатурки, такі як UMKA® і штукатурні системи реставрації здатні виправити цю проблему професійно. Мінеральне в'яжучий матеріалу UMKA® , використовуваного при ремонті і реконструкції будівель з підвищеною вологістю для зовнішніх і внутрішніх робіт, є паропроникним, пористим і гідравлічно стійким .

Його основними характеристиками - крім теплопровідності і гідрофобності - є висока паропроникність і висока пористість. Ці характеристики забезпечують швидке випаровування вологи зі стіни і кристалізацію солей, не пошкоджуючи систему штукатурки. Штукатурка  UMKA® гарантує швидкий дренаж кам'яних стін, також забезпечуючи їх монолітність і підтримуючи природний мікроклімат.

UMKA® набуває свої особливі характеристики завдяки додаванню легкого мінерального наповнювача. Це-гранульований кремнієвий кульку, який має нейтральний запах, є неалергенним і найважливіше - покращує міцність матеріалу UMKA® , одночасно забезпечуючи його легку вагу , покращуючи опір тиску, а також теплові та акустичні характеристики. Його хімічний склад не змінюється з часом і також не горючий, тому мікроорганізми і УФ- промені не шкодять даному продукту на відміну від продукції на органічній основі.Рекомендувати:Піднятися нагору