UMKA ® в Йорданії

UMKA ® в Йорданії

Теги: применение штукатурки Умка Роздрукувати
 
UMKA ® в Йорданії
31.10.2013

Будівництво прочан будинку з православним храмом на березі річки Йордан завершено. Комплекс для паломників знаходиться в історико -культурному заповіднику Магтас під Амманом. На цьому місці, згідно з біблійним переказом,  пророк Іоанн Предтеча хрестив Ісуса Христа.

Символічна закладка каменя в основу будівлі відбулася в березні 2008 року. У церемонії взяла участь російська делегація на чолі з керуючим справами Президента РФ Володимир Кожин. Під час неї в фундамент було закладено капсулу із зверненням до нащадків .

Російський паломницький центр в Йорданії зводився з ініціативи короля Абдалли II . Він передав у безстрокове і безоплатне користування ділянку площею 1 га на східному березі річки Йордан.

Повідомляється, що рішення про будівництво комплексу було прийнято після того, як в лютому 2007 року біблійний заповідник відвідав у той час Президент РФ Володимир Путін під час свого офіційного візиту до Королівства. За погодженням з Московським Патріархатом адміністрація Президента РФ доручила зведення прочан будинку компанії « Стройтрансгаз ».

Пройшовши жорсткий тендер на зовнішню ізоляцію і декоративну обробку, матеріал UMKA® UB - 21 був вибраний і рекомендований до використання на цьому, знаменну для всього Православного світу, об'єкті.

Бетонний моноліт будівель ізольований теплоізоляційної штукатуркою UMKA® UB -21. Основне завдання - термоізоляція внутрішніх приміщень, санація плюс декоративна обробка. Товщина шару на стінах - порядку 13см .

На урочистій церемонії відкриття комплексу особисто був присутній Президент РФ - Володимир Володимирович Путін.Рекомендувати:Піднятися нагору