Інструкція з техніки нанесення теплоізоляційної штукатурної суміші для фінішного шару UMKA ® UF-2

Інструкція з техніки нанесення теплоізоляційної штукатурної суміші для фінішного шару UMKA ® UF-2

Теплоізоляційна штукатурна суміш для фінішного шару UMKA® UF-2
для зовнішніх та внутрішніх робіт 


Екологічно безпечна

Теплоізоляційна

Звукоізоляційна

Паропроникна

Гідрофобна 

Морозостійка 

Негорюча

Біла

Не потребує армування!


Технічний опис

Область використання: Теплоізоляційна штукатурна суміш UMKA® UF-2 використовується у якості фінішного шару для укриття поверхонь стін з комірчасто-бетонних і перлітобетонних блоків, кераміки, черепашнику, цегли, металу та інших матеріалів - як ззовні, так й зсередини будівель. Такий фінішний шар використовується в якості декоруючого, але окрім того, завдяки ізоляційним властивостям UMKA® UF-2 забезпечує також тепло-, гідро- та звукоізоляцію. Має фактуру "гладінь". Особливо рекомендовано для вирівнювання зовнішніх, внутрішніх укосів оконних та дверних отворів.

Також може використовуватись в якості клею при утепленні фасадів плитами Multipor. 

Склад:

Мінеральні в`яжучі (цемент, вапно), легкі мінеральні заповнювачи, полімерні модифікуючі добавки.


Техничні характеристики 

Насипна щільність сухої суміші
550-600 кг/м3
Кількість води на 1 кг сухої суміші
0,52-0,58 л
Час придатності для роботи розчиненої суміші
не менш 60 хв
Щільність розчину в сухому стані
550 кг/м3
Границя міцності розчину на розтяг при вигині
не менш 1,5 МПа
Границя міцності розчину на стиск
не менш 3,5 МПа
Міцність зчеплення розчину з основою (бетон) 
після витримування в повітряно-сухих умовах
не менш 0,3 МПа
Теплопровідність розчину в сухому стані
0,13 Вт/(м·К)
Коефіцієнт водопоглинення розчину (за 24 години)
не більше 0,5 кг/м2· год
Паропроникність розчину
не менш 0,11 мг/(м·год·Па)
Морозостійкість розчину
не менш 50 циклів
Витрата сухої суміші при товщині шару 2 мм
1,1 кг/м2
Упаковка
крафт-мішок 12 кг

Інструкція з використання

Підготовка основи. 

Суміш UMKA® UF-2 наноситься на очищені від бруду, пилу, відшарувань, старої фарби; якщо є нерівності, необхідно попереднє вирівнювання поверхні стін. Перед нанесенням суміші UMKA® UF-2 поверхню стіни з матеріалів із підвищеним рівнем поглинання вологи (піно-, газобетон, силікатна цегла та інші пористі матеріали) необхідно рясно змочити водою або прогрунтувати.

Загальні рекомендації по застосуванню. Роботи виконувати при температурі основи від +5°С до +30°С. Всі приведені в дійсному Технічному описі рекомендації ефективні при температурі +20°С и

відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час придатності для роботи суміші може змінитися.

Важливо! В літній період не виконувати роботи при прямій дії сонячних променів на розчинну суміш та на основу! Слід також уникати прямої дії на розчинну суміш атмосферних опадів.

Примітка. Суміш UMKA® UF-2 містить цемент і вапно, які при взаємодії з водою дають лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У випадку попадання розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися до лікаря.

Виконання робіт. Суміш UMKA® UF-2 можна наносити як вручну, так і за допомогою штукатурних машин типу M-Tech Duo - Mix, PFT або аналогічних.

Ручний спосіб.

Приготування розчинної суміші. Суміш UMKA® UF-2 засипати в круглу ємність (не менше 40 л) з чистою водою кімнатної температури із розрахунку 0,52-0,58 л на 1 кг суміші (6,24-6,96 л на мішок 12 кг). 
Важливо! Для забезпечення однорідності розчинної суміші при замісі необхідно використовувати вміст мішку повністю. Не допускається часткове використання вмісту мішку.

Ретельно перемішати розчинну суміш ручним високообертовим (не менше 600 об/хв.) будівельним міксером до однорідної консистенції без грудок та згустків протягом 4-5 хвилин. Рекомендується використовувати міксер з 2-ма насадками. Розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Показником вірно приготованої розчинної суміші є її рівномірна густина без грудок та її можливість утримуватися на перевернутому металевому шпателі.

Встановлення маяків. 

На поверхню основи з інтервалом приблизно 30 см нанести «ліпками» суміш UMKA® UF-2, в яку вдавити маячкові профілі, вирівнявши їх в одній площині. Крок профілів має бути на 20 см менше довжини правила.

Нанесення. 

Перед нанесенням розчинної суміші UMKA® UF-2 на стіну рясно змочити її водою. З допомогою шпателя і гладила із нержавіючої сталі нанести розчинну суміш UMKA® UF-2 на сіну між маяками тонким шаром. Через 3-5 хвилин нанести основний шар суміші UMKA® UF-2 по маяках. Надлишок розчинної суміші прибрати за допомогою правила. Для більш економного використання матеріалу рекомендується застилати чисту поліетиленову плівку біля основи стіни і розчин, що впав з інструменту можна використовувати протягом 10-15 хвилин, попередньо перемішавши з рештою розчинної суміші. При цьому слід уникати попадання сміття в розчинну суміш.

Фінішне оздоблення. 

Через 4-8 годин (в залежності від температури зовнішнього середовища) обережно вийняти маяки. Заповнити місця розміщення маяків розчином суміші UMKA® UF-2 та вирівняти металевим гладилом. При температурі повітря нижче +15оС час висихання основного шару збільшується до 12-14 годин.

Важливо!  Перед приготуванням фінішного розчину ємність та металеві гладила повинні бути ретельно очищені. 

Затирати фінішний шар рекомендується пластиковою або пінопластовою терткою. Через 48 годин поверхню рекомендовано обробити проникаючою ґрунтовкою. За добу поверхню можна фарбувати водо дисперсійними фасадними фарбами.

Гарантії виробника. 

Виробник гарантує відповідність суміші теплоізоляційної штукатурної для фінішного шару UMKA® UF-2 характеристикам, наведеним в дійсному Технічному описі при виконанні правил її транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за невірне використання суміші, а також її використання в інших цілях та умовах, не передбачених дійсним Технічним описом. Гарантійний термін зберігання суміші теплоізоляційної штукатурної для фінішного шару UMKA® UF-2 в оригінальній заводській упаковці в сухих умовах становить 12 місяців з дати виробництва, вказаній на упаковці.