Інструкція з техніки нанесення теплоізоляційного клею преміум для блоків UMKA ® UG-7

Інструкція з техніки нанесення теплоізоляційного клею преміум для блоків UMKA ® UG-7

Теплоізоляційний клей преміум для блоків UMKA® UG-7

Технічний опис

Використання: теплоізоляційний клей для блоків UMKA® UG-7 класу Premium застосовується для кладки внутрішніх і зовнішніх стін і перегородок з точних за розміром газобетонних і пінобетонних блоків. Підвищена водоутримуюча здатність клею дозволяє коригувати положення блоків в процесі кладки. Особливо дрібна фракція заповнювача у складі клею дозволяє мінімізувати товщину шва кладки - від 2 до 5 мм. Застосування легкого, але міцного клею запобігає утворенню "містків холоду" і підвищує теплотехнічну однорідність огороджувальних конструкцій.

Склад

Мінеральні в`яжучи (цемент), легкі мінеральні заповнювачі, полімерні модифікуючі добавки.

Технические характеристики 

Насипна щільність сухої суміші

550-600 кг/м

Кількість води на 1 кг сухої суміші

0,67-0,7 л 

Час придатності для роботи розчиненої суміші

не менш 60 хв. 

Щільність розчину в сухому стані 

не більше 800 кг/м

Межа міцності розчину на стиск

не менш 5,0 МПа 

Міцність зчеплення розчину з основою (бетон) 

після витримування в повітряно-сухих умовах

не менш 0,3 МПа 

Теплопровідність розчину в сухому стані 

не більше 0,16 Вт/(м·К) 

Паропроникність розчину

не менш 0,12 мг/(м·год·Па) 

Морозостійкість розчину

не менш 35 циклів 

Витрата сухої суміші при товщині шару 1 мм 

0,065 кг/м2 

Упаковка 

крафт мішок 12 кг 

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні

Попередньо видалити пил із поверхні газо- та пінобетонних блоків. При роботі в спекотну сонячну погоду поверхню блоків перед укладкою слід змочити водою.

Загальні рекомендації по використанню

При виконанні робіт необхідно користуватися діючою нормативною документацією на виконання мурувальних робіт. Роботи виконувати при температурі основи від +5°С до +30°С. Всі приведені в дійсному Технічному описі рекомендації ефективні при температурі +20°С и відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час придатності для роботи cуміші теплоізоляційної мурувальної (клею для блоків) UMKA® UG-7 може змінитися.

Важливо! Слід уникати прямої дії сонячних променів та атмосферних опадів на розчинну суміш.

Виконання робіт при від’ємній температурі (до -5°С) можливе при використанні протиморозних домішок.

Примітка: суміш теплоізоляційна мурувальна (клей для блоків) UMKA® UG-7 містить цемент, який при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У випадку попадання розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися до лікаря.

Приготування розчинної суміші

Суміш теплоізоляційну мурувальну (клей для блоків) UMKA® UG-7 засипати в ємність з чистою водою із розрахунку 8,04-8,4 л на мішок (12 кг) та ретельно перемішати ручним низькообертовим будівельним міксером до однорідної консистенції без грудок та згустків протягом 4-5 хвилин. Можливе використання розчинної суміші UMKA® UG-7 в розчиннозмішувачі.

ВАЖЛИВО! Для забезпечення однорідності розчинної суміші при замісі необхідно використовувати вміст мішку повністю. Не допускається часткове використання вмісту мішку.

Розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати.

Укладка блоків

Суміш теплоізоляційну мурувальну (клей для блоків) UMKA® UG-7 нанести на горизонтальну поверхню нижнього та торець сусіднього блоку з допомогою зубчатого шпателя з величиною зубця від 4 до 10 мм (в залежності від точності розмірів блоків), установити блок на розчинну суміш та притиснути його до сусіднього. Надлишки розчинної суміші із шву зрізати шпателем.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші теплоізоляційної мурувальної (клею для блоків) UMKA® UG-7 характеристикам, наведеним в дійсному Технічному описі при виконанні правил її транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за невірне використання суміші, а також її використання в інших цілях та умовах, не передбачених дійсним Технічним описом.

Гарантійний термін зберігання суміші теплоізоляційної мурувальної (клею для блоків) UMKA® UG-7 в оригінальній заводській упаковці в сухих умовах становить - 12 місяців з дати, вказаній на упаковці.