Інструкція з техніки нанесення теплоізоляційної суміші для підлоги UMKA ® UP-1

Інструкція з техніки нанесення теплоізоляційної суміші для підлоги UMKA ® UP-1

Теплоізоляційна бетонна суміш для підлоги UMKA® UP-1


Екологічно безпечна

Теплоізоляційна

Звукоізоляційна

Гідрофобна

Морозостійка

Негорюча 


Технічний опис

Область використання: для створення монолітних теплозвукоізоляційних стяжок всередині приміщень по бетонних і залізобетонних монолітних і збірних основах, а також по грунту. Може застосовуватись для створення підлог з системою підігріву. Товщина шару - від 40 до 100 мм.

Безпосередньо по стяжці можуть застосовуватись будь-які підлогові покриття (ламінат, паркет, керамічна плитка, лінолеум, ковролін, тощо).

Склад

Мінеральні в`яжучі (цемент, вапно), легкі мінеральні заповнювачи, полімерні модифікуючі добавки.

Технічні характеристики 

Насипна щільність сухої суміші 

600-650 кг/м

Кількість води на 1 кг сухої суміші

0,4-0,44 л 

Час работопрігодность бетонної суміші

не менш 30 хв. 

Щільність бетону в сухому стані 

не більше 800 кг/м

Межа міцності розчину на стиск

не менш 5,0 МПа 

Міцність зчеплення розчину з основою 

не менш 0,2 МПа 

Теплопровідність бетону в сухому стані 

не менш 0,18 Вт/(м·К) 

Усадка 

не більше 2,0 мм/м 

Індекс ізоляції ударного шуму при товщині бетону 100 мм 

не менш 37 дБ 

Витрата сухої суміші при товщині шару 40 мм 

~ 25 кг/м

Упаковка 

Крафт-мішок 13 кг 

Інструкція по застосуванню

Підготовка основи. 
Основи очистити від пилу, бруду, олійних плям і т. ін. Неміцні ділянки видалити, основу змочити водою. Пористі основи обробити ґрунтовкою глибокого проникнення. Суміш укладати після повного висихання ґрунтовки. При використанні по ґрунту основу ретельно ущільнити та попередньо покласти шар гідроізоляції.

Загальні рекомендації по застосуванню. 

Роботи виконувати при температурі основи від +5°С до +30°С. Через 24 години можливе технологічне переміщення по поверхні укладеного бетону. Всі приведені в дійсному Технічному описі рекомендації ефективні при температурі +20°С и відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час придатності для роботи суміші UMKA® UP-1може змінитися.

Примітка. Суміш UMKA® UP-1 містить цемент, який при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У випадку попадання розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися до лікаря.
Обладнання та інструменти одразу після роботи вимити водою.

Виконання робіт.

Встановлення маяків. 

Визначити майбутню товщину шару та встановити маяки. Перед виконанням робіт на площі більше 20 м2 передбачити деформаційні шви, при наявності їх в основі – продублювати. На поверхню основи встановити метінні Т-образні профілі, вирівнявши їх в горизонтальній площині. Висота встановлення профілів повинна відповідати товщині стяжки. Так профілі залишаються в глибині бетону, виконуючи функцію деформаційних швів. Крок профілів повинен бути на 15-20 см менше, ніж довжина правила або рейки, що вирівнює.

Приготування бетонної суміші. 

Суміш UMKA® UP-1 засипати в ємність з чистою водою із розрахунку 5,2-5,72 л на мішок (13 кг) і ретельно перемішати ручним низько обертовим будівельним міксером або в бетонозмішувачі до однорідної консистенції без грудок та згустків протягом 4-5 хвилин. Не рекомендується застосовувати високооборотні змішувачі та залишати придатну до використання суміш в працюючому бетонозмішувачі для запобігання стирання легкого заповнювача.

Важливо! Для забезпечення однорідності розчинної суміші при замісі необхідно використовувати вміст мішку повністю. Не допускається часткове використання вмісту мішку. Надлишкова кількість води призводить до розшарування бетонної суміші, усадочним деформаціям, зменшенню міцності бетону. При зниженні рухливості бетонної суміші додатково перемішати її без додавання води.

Укладка суміші

Суміш UMKA® UP-1 укласти на підготовлену основу і з допомогою правила або рейки по маякам сформувати рівне покриття. Укладку суміші UMKA® UP-1 слід починати від дальнього кутка приміщення. При необхідності через 3-5 годин затерти поверхню укладеної суміші дерев’яною або пінопластовою терткою.

Рекомендації по укладці наступних шарів. 

Улаштування фінішних бетонних покриттів по суміші UMKA® UP-1 можна виконувати через 3 доби, укладання декоративних покриттів сухим способом – не раніше, ніж через 14 діб. При зниженій температурі та (або) підвищеній вологості навколишнього середовища час для укладання покриттів сухим способом може збільшитися.


Гарантії виробника. 

Виробник гарантує відповідність суміші теплоізоляційної бетонної для підлоги UMKA® UP-1 характеристикам, наведеним в дійсному Технічному описі при виконанні правил її транспортування, зберігання, приготування та нанесення. Виробник не несе відповідальності за невірне використання суміші, а також її використання в інших цілях та умовах, не передбачених дійсним Технічним описом.

Гарантійний термін зберігання суміші теплоізоляційної бетонної для підлоги UP UMKA® UP-1 в оригінальній заводській упаковці в сухих умовах становить 12 місяців з дати, вказаній на упаковці. 

Піднятися нагору