Бетонна теплоізоляційна суміш для підлоги UMKA® UP-1

Бетонна теплоізоляційна суміш для підлоги UMKA® UP-1

06.01.2013

Бетонна теплоізоляційна суміш для підлоги UMKA® UP-1

Вона розроблена для створення монолітних теплозвукоизоляционных стяжок всередині приміщень по бетонних і залізобетонних монолітних і збірних основах, а також по грунту. До її складу також включена керамічна кулька, характерна для фасадних штукатурок, що зарекомендували себе. Підлога UMKA® не вимагає додаткового вирівнювання: прямо по ній може укладатися фінішне покриття - лінолеум, плитка, паркет. Завдяки своїм тепло-, звукоізоляційним властивостям, підлога UMKA® UP-1 відрізняється від "стандартних" стяжок - із застосуванням пінопласту, сітки і цементно-піщаного складу. У рекомендованій системі UMKA® UP-1 відсутній шар пінопласту - а це економить висоту стелі приміщення, як мінімум, на 5см.
При рекомендованій товщині шару - від 40 до 100 мм, матеріал може застосовуватися для створення підлог з системою підігріву, а також для укриття систем водопостачання і опалювання всередині підлоги.

Матеріал простий в застосуванні - досить додати води, перемішати - і рівномірно вилити суміш на заздалегідь підготовлений майданчик з виставленими на ньому маяками.

Піднятися нагору