Тендер у РФ на христианський комплекс в Іорданії

Тендер у РФ на христианський комплекс в Іорданії

14.04.2014

Тендер у РФ на христианський комплекс в Іорданії

У лютому 2007 року під час свого офіційного візиту в Йорданію президент РФ Володимир Путін відвідав історико-культурний заповідник Магтас під Амманом, що на березі ріки Іордан. На цьому місці, згідно з біблейським переказом, пророка Іоанн Предтеча хрестив Ісуса Христа. Король Абдалла II передав російському патріархату у безстрокове і безвідплатне користування ділянку площею 1 га на східному березі річки Іордан. За узгодженням з Московським Патріархатом адміністрація Президента РФ доручила компанії "Стройтрансгаз" зведення на цьому місці православного паломницького центру і странноприимного дому.

Високі добові коливання температур на об'єкті поставили складні завдання для визначення матеріалів, які застосовуватимуться. Була потрібна не лише відмінна технологічність в застосуванні, але і надійні характеристики і гарантії в подальшій экспулатации.

Пройшовши жорсткий державний тендер на зовнішню ізоляцію і декоративну обробку усього комплексу споруд, матеріал UMKA® UB - 21 був обраний і рекомендований до використання на цьому, знаменному для всього Православного світу, об'єкті.

Піднятися нагору