Umka UB-212: ізолююча штукатурка для газобетону

Umka UB-212: ізолююча штукатурка для газобетону

04.06.2014

Umka UB-212: ізолююча штукатурка для газобетону

За останнє десятиліття в Україні сталася глибока модернізація старих і відкриття нових виробництв для виготовлення газобетонних блоків автоклавного тверднення. Стрімкий розвиток будівництва споруд та будинків з використанням ноздрюватого газобетону і порожнистих керамічних блоків виявив фактичну відсутність "правильних" штукатурок для укриття подібних стін.

Компанія "Экотермогруп" розробила спеціальну легку тонкошарову паропроникну штукатурку UMKA UB - 212. По суті, це глибоко модернізований варіант флагманського продукту компанії - штукатурки UMKA® UB - 21. Головна відмінність в тому, що штукатурку UMKA® UB - 212 можна наносити тонкошарово, без маяків - відразу не стіну, заздалегідь прогрунтовав або зволоживши її.

Відмінна адгезія, легкість в роботі дозволяють освоїти цей продукт фахівцям навіть початкового рівня. Відразу, за один прохід обробки фасаду цією штукатуркою, споживач отримує фактуру поверхні "баранець". Це дозволяє запобігти використанню інших декоративних штукатурок. Разом з фактурою, покриття надає гідрофобність фасаду, захист від вогню, та екологічність. І при цьому - дотримання правила паропроникності : тобто збільшення її показників з внутрішнього шару стіни до зовнішнього.

UMKA UB-212 не потребує армування і попереднього вирівнювання стін. Після нанесення поверхня грунтується і фарбується фарбами на силіконовій або силікатній основі.


Штукатурка UMKA UB-212 забезпечує тепло-, гидро-, звукоізоляцію та санацію огороджувальних конструкцій.

Зроблено з турботою про життя, та повагою до Вас!


Піднятися нагору