UMKA | Послуги: Закаєв дизайн і проект будинку, роботи з внутрішньої і зовнішньої обробки стін. Професійна консультація будівельників!

Послуги "Екотермогрупп": дизайн, проектування, утеплення

Компанія "Екотермогруп" має спеціально навчені бригади, які виконають для вас повний комплекс робіт по професійному нанесенню матеріалів ТМ UMKA® з гарантією.


Облаштування систем утеплення фасадів

Укриття фасадів за допомогою теплоізоляційних штукатурок (UB - 21, UB - 212, UF - 2) UMKA®, створення фігурних елементів фасаду, а також формування, утеплення і обробка віконних укосів, дверних отворів - усередині і зовні приміщення.


Реновація і реставрація будівель

Роботи по стильному і функціональному удосконаленню, роботи по відновленню - фасадів будівель, пам'ятників архітектури - зі збереженням усіх архітектурних елементів, фактур і історичного колориту, із застосуванням сануючих матеріалів (UB - 21) UMKA®.


Мурування стін на теплому розчині

Професійне мурування газобетонних блоків на теплий клей UMKA® UG - 7, з мінімізацією шва кладки до 1,5-2мм - що дозволить прибрати містки холоду в стіні.


Облаштування підлог

Створення монолітних теплозвукоізолюючих стяжок UMKA® UP - 1 усередині приміщень по бетонних і залізобетонних монолітних і збірних основах, включаючи системи "Тепла підлога". Застосування стяжки UMKA® UP - 1 значно економить висоту стелі приміщення в порівнянні з традиційними системами стяжок.


Обробка і ремонт

Ми робимо послуги з проектування, дизайну екстер'єру і інтер'єру приміщень і споруджень житлового і нежитлового призначення.

Також, ми виконуємо повний комплекс робіт з будівництва, ремонту, утеплення, перепланування, реконструкції житлових будинків, квартир, офісів, магазинів, аптек, складів та ін.


Тепловий аудит

Експрес-діагностика технічного стану і енергоефективності будинків, будівель, споруд і устаткування на основі сучасних технологій.Компанія "Экотермогруп" проводить регулярні майстер-класи по застосуванню матеріалів UMKA®  для фахівців, які бажають отримати Сертифікацію UMKA® . Якщо Ви бажаєте пройти навчання, подзвоніть або напишіть нам.


Піднятися нагору